BG

Количка:

0 артикула

Категории

CISCO MGBLX1 :: 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Код: MGBLX1
CISCO MGBLX1 :: 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

9606-005
Гаранция: 12 месеца

  • Производител: Cisco
  • Тегло: 0.200 кг
Цена: 349.81 лв.
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в списъка с желания


  • Дължина на вълната: 1310 nm
  • Конекор: Duplex LC
  • Тип влакно: Single-Mode Fiber (SMF)
  • Макс. разстояние: 10 км