HIKROBOT MV-LBES-H-150-150-W :: Machine-Vision лампа, Flat Type, 182x163x18мм, 25W, 6000-7000K, Area 150×150мм, Bore: Ø 45, бял цвят
SKU: MV-LBES-H-150-150-W
HIKROBOT
Наличност:
1 бр.
Документи:
DrawingData Sheet
  • LED масив с висока плътност, осигурява равномерно осветяване
  • Централен отвор (кръгъл/квадратен) за реализиране на предно осветяване
  • Осигурени странични уши за монтаж, гъвкав режим на инсталация
Model Product Model MV-LBES-H-150-150-W
Type Flat lighting with hole,150×150
Performance Color White
Center illuminance ≥ 14000 lux@200 mm
Color temperature 6000 ~ 7000K
Electrical feature Power consumption 25 W
Output voltage 24 VDC
Connector type SMR-03V-B
Mechanical Dimension 182 mm × 163 mm × 18 mm
Emitting area dimensions 150 mm × 150 mm
Bore dimensions Ø 45 mm
Cable length 1 m
Cooling mode Naturual cooling
Weight 0.5 kg
Humidity 20% to 90%RH, non-condensing
Diffuse plate included Included
Производител
Тип осветител
Area-Scan, Flat type
Цвят
Бял
Мощност
20.1 – 50 Watt
Диаметър лампа
100.1 – 150 mm