HIKROBOT MV-LBPS-250-200-W :: Machine-Vision лампа, Flat Type, 232x262x20.5мм, 51.9W, 6000-7000K, Area 250×200мм, бял цвят
SKU: MV-LBPS-250-200-W
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
Документи:
Data SheetDrawing
  • LED с голям ъгъл на излъчване, висока плътност и добра равномерност
  • Паралелен филм, по-добра насоченост на светлината
  • Възможна изработка в различни размери и спектрални диапазони
  • Предлагат се различни методи за монтаж
Model Model MV-LBPS-250-200-W
Name Parallel surface light source MV-LBPS-250-200-W
Performance Color White
Color temperature 6000~7000K
Electrical characteristics Interface type SMR-03V-B
Power 51.9 W
Structure Power line length 500 mm
Dimensions 232 mm × 262 mm × 20.5 mm
Light-emitting area 250 mm × 200 mm
Temperature Operating temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
Humidity 20~85%RH non-condensing