HIKROBOT MV-LBPS-300-260-W :: Machine-Vision лампа, Flat Type, 300x260x20.4мм, 59.0W, 6000-7000K, Area 288×248мм, бял цвят
SKU: MV-LBPS-300-260-W
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
  • LED с голям ъгъл на излъчване, висока плътност и добра равномерност
  • Паралелен филм, по-добра насоченост на светлината
  • Възможна изработка в различни размери и спектрални диапазони
  • Предлагат се различни методи за монтаж
Model Model MV-LBPS-300-260-W
Name Parallel surface light source MV-LBPS-300-260-W
Performance Color White
Color temperature 6000~7000K
Electrical characteristics Interface type SMR-03V-B
Power 59.0 W
Structure Power line length 1000 mm
Dimensions 300 mm × 260 mm × 20.4 mm
Light-emitting area 288 mm × 248 mm
Temperature Operating temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
Humidity 20~85%RH non-condensing