HIKROBOT MV-LBSS-100-100-IR940 :: Machine-Vision лампа, Flat Type, 115x115x19мм, 8.9W, Area 100×100мм, IR940
SKU: MV-LBSS-100-100-IR940
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
  • LED с голям ъгъл на излъчване, висока плътност и добра равномерност
  • Възможна изработка в различни размери и спектрални диапазони
  • Предлагат се различни методи за монтаж
Model Model MV-LBSS-100-100-IR940
Name Surface light source MV-LBSS-100-100-IR940
Performance Color IR940
Wavelength /
Color temperature /
Electrical characteristics Interface type SMR-03V-B
Power 8.9 W
Structure Power line length 500 mm
Dimensions 115 mm × 115 mm × 19 mm
Light-emitting area size 100 mm × 100 mm
Humidity 20~85%RH non-condensing
Temperature Operating temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C