HIKROBOT MV-LLDS-1632-38-W :: Machine-Vision лампа, Bar Type, 129.6W, 1632x38x27мм, 6000-7000K, Area 1620×32мм, LED Rows: 5, бял цвят
SKU: MV-LLDS-1632-38-W
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
  • Едно цяло алуминиево тяло, добро охлаждане
  • Различни монтажни методи – от двата края и отзад
  • Висококачествени LED, висока яркост
Model Model MV-LLDS-1632-38-W
Name Bar light source MV-LLDS-1632-38-W
Performance Color White
Wavelength /
Color temperature 6000~7000K
Electrical characteristics Interface type 2 channels, SMR-03V-B
Power 129.6 W
Structure LED Rows 5
Power supply line length 500 mm
Dimensions 1632 mm × 38 mm × 27 mm
Light-emitting area diameter 1620 mm × 32 mm
Temperature Working temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
Humidity 20~85%RH without condensation