HIKROBOT MV-LLDS-57-38-W :: Machine-Vision лампа, Bar Type, 3.9W, 57x38x27мм, 6000-7000K, Area 45×32мм, LED Rows: 6, бял цвят
SKU: MV-LLDS-57-38-W
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
Документи:
DrawingData Sheet
  • Едно цяло алуминиево тяло, добро охлаждане
  • Разнообразни методи на монтаж – от двата края и отзад
  • Висококачествени LED, висока яркост
Model Model MV-LLDS-57-38-W
Name Bar light source MV-LLDS-57-38-W
Performance Color White
Wavelength /
Color temperature 6000~7000K
Electrical characteristics Interface type SMR-03V-B
Power 3.9 W
Structure LED Rows 6
Length of power supply line 500 mm
Dimensions 57 mm × 38 mm × 27 mm
Diameter of luminous area 45 mm × 32 mm
Temperature Working temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
Humidity 20~85%RH without condensation