HIKROBOT MV-LLDS-H-300-30-IR850 :: Machine-Vision лампа, Bar Type, Infra-red, 16.8W, 288x30x30мм, 6000-7500K, Area 276×21.6мм, IR850, LED Rows: 4
SKU: MV-LLDS-H-300-30-IR850
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
Документи:
Data SheetDrawing
  • Посоката и ъгълът на осветяване се регулират свободно
  • Поддържа многостранен монтаж
  • Висококачествени LED чипове, стабилно осветяване и висока яркост
Model Product Model MV-LLDS-H-300-30-IR850
Type MV-LLDS-H-300-30-IR850
Performance Color IR850
Best working distance 30 ~ 500 mm
Wavelength 850 nm
Color temperature W: 6000K to 7500K
Electrical feature Power 16.8 W
Connector type SMR-03V-B
Mechanical Dimension 288 mm × 30 mm × 30 mm
Emitting area dimension 276 mm × 21.6 mm
LED rows 4
Weight 0.51 kg
Cable length 1 m
Humidity 20% RH to 90% RH (no condensation)