HIKROBOT MV-LRDS-170-20-R :: Machine-Vision лампа, Ring Type, 13.0W, Angle 20°, Bore Ø 134, LED Rows: 3, Outer: Ø170*22, червен цвят
SKU: MV-LRDS-170-20-R
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
  • Проста структура, компактен дизайн, лесна инсталация
  • Разнообразни ъгли и гъвкави размери
  • Висококачествени LED, стабилна светлина и висока яркост
Model Model MV-LRDS-170-20-R
Name Ring light source MV-LRDS-170-20-R
Performance Color Red
Wavelength
Color temperature /
Irradiation angle 20°
Electrical characteristics Interface type SMR-03V-B
Power 13 W
Structure LED Rows 3
Length of power supply line 500 mm
Dimensions Ø170 × 22 mm
Diameter Ø170 mm
Aperture Ø134 mm
Temperature Working temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
Humidity 20~85%RH without condensation
Diffuser Included
Производител
Тип осветител
Area-Scan, Ring type
Цвят
Червен
Мощност
10.1 – 20 Watt
Диаметър лампа
150.1 – 200 mm