HIKROBOT MV-LRDS-H-200-30-W :: Machine-Vision лампа, Ring Type, 22W, 6000-7500K, Angle 30°, Area Ø 182, Bore: Ø 150, LED Rows: 3, Outer: Ø 200, бял цвят
SKU: MV-LRDS-H-200-30-W
HIKROBOT
Наличност:
Изчерпан
Документи:
DrawingData Sheet
  • Дизайн с LED масив с висока плътност
  • Разнообразие от външни диаметри и ъгли на осветяване за избор
  • Компактна конструкция, добро топлоотвеждане
  • Включена дифузна плоча, подобрява равномерността на осветлението
Model Product Model MV-LRDS-H-200-30-W
Type MV-LRDS-H-200-30-W
Performance Color White
Best working distance 20~40 mm
Irradiation angle 30°
Color temperature 6000 ~ 7500K
Electrical feature Power consumption 22 W
Input voltage 24 VDC
Connector type SMR-03V-B
Mechanical Dimension Φ200 mm × 30 mm
Outer dimensions Φ200 mm
Bore dimensions Φ150 mm
Emitting area length Φ126 mm
LED rows 3
Weight 649.7 g
Cable length 1 m
Humidity 20% to 90%RH, non-condensing
Diffuse plate included PMMA
Производител
Тип осветител
Area-Scan, Ring type
Цвят
Бял
Мощност
20.1 – 50 Watt
Диаметър лампа
150.1 – 200 mm