SANDBERG SNB-126-35 :: Саундбар с микрофон, Bluetooth Speakerphone Bar
SKU: SNB-126-35; Гаранция: 60 м.
SANDBERG
Наличност:
Изчерпан
42.30
82.73 лв.
Изчерпан
  • Tонколона 2в1 + микрофон
  • Удобна алтернатива на слушалките
  • Безжична Bluetooth връзка
  • Вградена презареждаема батерия
  • Bluetooth версия V 5.0
  • Изходна мощност 2 x 8W (пикова)
  • Честота на високоговорителя: 20 Hz – 20 kHz
  • Честота на микрофона: 30 Hz – 18 kHz
  • Чувствителност на микрофона: -42 ±3dB
  • Вградена Li-polymer батерия 3600 mAh
  • AUX-порт, 3,5 мм мини жак