BG

Количка:

0 артикула

Категории

ROLINE 21.15.9251 :: Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62.5/125um, 3.0 мм, оранжев цвят

Код: 21.15.9251
ROLINE 21.15.9251 :: Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62.5/125um, 3.0 мм, оранжев цвят

0540-005

  • Производител: ROLINE
  • Тегло: 0.500 кг
Цена: 16.98 лв.
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в списъка с желания Сравни


  • Фибро-оптичните кабели се прикрепят двустранно с мъжки Т конектори (ceramic ZiO2)
  • Качеството на конекторите и влакната, както и опростената конструкция гарантират безпроблемната работа
  • Конструкция на кондуктора:
    - Compact conductor (fibre movable in secondary coating)
  • Конструкция на кабела:
    - Kevlar tension reduction
    - PVC outer coating
    - ø 2.8 мм
*Оптични кабели*: LC-LC
*Дължина на кабела*: 0 - 1.0 м
*Цвят на продукта*: Оранжев