BG

Количка:

0 артикула

Категории

INTELLINET 471237 :: Оптичен мрежов кабел LC-LC 62.5/125, 5.0 м

Код: 471237
INTELLINET 471237 :: Оптичен мрежов кабел LC-LC 62.5/125, 5.0 м

0540-008

  • Производител: INTELLINET
  • Тегло: 0.250 кг
Цена: 18.79 лв.

Продуктът не е наличен

Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в списъка с желания Сравни

 

  • Кабел за Multimode оптични връзки
  • Широка честотна лента, подходящ за далечни разстояния
  • Ценово изгодно решение
  • Перфектен за високоскоростни гигабитови приложения
  • Диаметри — Ядро 62.5 µm; Обшивка: 125 µm
  • Конектори: LC към LC
  • Материал на обвивката: PVC
  • Външен диаметър на обвивката: 3.0 мм
  • Цвят на обвивката: оранжев
*Оптични кабели*: LC-LC
*Дължина на кабела*: 3.1 - 5.0 м
*Цвят на продукта*: Сив