BG

Количка:

0 артикула

Категории

ROLINE 21.15.8752 :: Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 2.0 м

Код: 21.15.8752
ROLINE 21.15.8752 :: Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 2.0 м

0540-008-12

  • Производител: ROLINE
  • Тегло: 0.100 кг
Цена: 31.55 лв.
Изпрати на приятел Оцени продукта Добави в списъка с желания Сравни


OM4 влакното е 50 µm лазерно-оптимизирано влакно с по-широка честотна лента. Предназначено за подобряване на производителността на сегашните 1 и 10 Gbit/s приложения, както и за бъдещите 40 и 100 Gbit/s системи.
OM4 влакното поддържа Ethernet, Fibre Channel, и OIF приложения, позволявайки трансфер на разстояния над 550 м при скорост от 10 Gbit/s. С лазерна честотна лента от 4700 MHz-км (повече от два пъти над IEEE изискванията за 10 Gbit/s 300 метра поддръжка), OM4 влакното е изключително полезно за приложения изискващи голям капацитет.
При използване при по-ниски скорости - 100 Mbit/s или 1 Gbit/s, OM4 се държи подобно на OM2 или OM3 влакната.
Истинското му превъзходство идва при скорости от 10 Gbit/s и 40 Gbit/s и разстояния 550 или 300 метра.

  • Брой влакна: 2
  • Подредба на проводниците: Compact conductor
  • Тип на кабела: Duplex Cable
  • Сечение на влакното: 50/125µm OM4
  • Дължина: 2.0 м
  • Конектор 1: LC
  • Конектор 2: LC
  • Цвят (кабел): виолетов
  • Kevlar strain relief устройство за пристягане: Да
  • Диаметър на кабела: 2 мм
  • Обвивка на въшния кабел: PVC
*Оптични кабели*: LC-LC
*Дължина на кабела*: 1.1 - 3.0 м
*Цвят на продукта*: Пурпурен/Лилав